Apie mus


APIEMUS


Gaminame sertifikuotus dūmtraukius ir nerūdijančio plieno kaminų įdėklus į esamus mūrinius kaminus. Produkcija atitinka standartų EN1856-1-2009 ir EN1856-2-2009 keliamus reikalavimus. Gamykloje įvesta vidinė gamybos kontrolės sistema, kuri garantuoja aukštą produkcijos kokybę. Gaminiams yra suteikiamas penkių metų garantinis laikotarpis. Lanksčiai reaguojame į kliento pageidavimus. Randame išeitį iš sudėtingiausių situacijų. Vykdome nestandartinių užsakymų gamybą.

PRISTATOMI KAMINAI – tai yra dvisieniai apšiltinti dūmtraukiai, kurie susideda iš dviejų, vidinio ir   išorinio, vamzdžių. Pristatomo kamino vidinis vamzdis pagamintas iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio   plieno 316L 1,4404.  Išorinį vamzdį (kevalą) galima rinktis iš kelių tipų. Dūmtraukyje tarp vidinio ir  išorinio vamzdžių yra šiluminė 50  mm izoliacija, šiluminė izoliacija apsaugo dūmtraukį nuo greito atvėsimo, sulaiko šilumą, pagerina trauką, pristatomi kaminai gali būti montuojami prie pastato išorinės sienos arba pastato viduje.

KAMINŲ ĮDĖKLAI – montuojami į esančius plytinius ar betoninius kaminus, siekiant juos apsaugoti nuo    greito suirimo veikiant karščiui ir agresyviam kondensatui. Mūsų siūlomi kaminų įdėklai yra pagaminti iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno 316L 1,4404.

GAMYBOS ATITIKTIES SERTIFIKATAI

Dūmtraukio sistemų sertifikatas

Įdėklų sistemų sertifikatas

Sprendimas: UAB "IT Plasta"